02.08.2022

Nasze ciężarówki

Dziś kilka słów o naszych samochodach ciężarowych.

Dział Transportu Vesta Polska istnieje od 2013 roku, kiedy to pierwsze 13 aut ruszyły w trasę. Pomimo rozbudowanego, na tamten czas, działu Spedycji, przełomowym momentem w rozwoju naszej firmy było zamówienie aut do własnego taboru. Wtedy  to rozszerzyliśmy swoje działania również do roli przewoźnika międzynarodowego.  Po zwiększeniu działu o pracowników administracyjnych i technicznych od 2015 roku przybywa aut w naszej flocie. W 2015 i 2016 roku powiększyliśmy swój tabor o łącznie 40 aut, w 2017  kolejne 40 sztuk, w 2018 -20 sztuk oraz od 2020 do teraz- 31 sztuk.

Od lat naszym znakiem rozpoznawczym są zestawy przestrzenne typu tandem. To właśnie ciężarówki tego typu możecie zobaczyć na dogach w naszych firmowych barwach. Wybór takiego rodzaju samochodu ciężarowego podyktowany był zapotrzebowaniem naszych klientów.  Od początku dzielności firmy na rynku transportowym obsługiwaliśmy głównie klientów branży FMCG. Są to również do dzisiaj towary lekkie ale przestrzenne, np. towary higieniczne (pampersy, chusteczki, papiery toaletowe), suche produkty spożywcze (chrupki, płatki śniadaniowe) i inne.

Obecnie jesteśmy na etapie odświeżania taboru Vesta Polska, czyli sprzedawania aut poniżej 2017 roku produkcji. Z niecierpliwością czekamy  również na zakontraktowane, nowe 35 sztuki.

 

W sprawach dotyczących naszych aut ciężarowych prosimy pisać na adres: transport@vesta-polska.com

#transport #ciezarowka #tir #spedycja #ladunki #transportmiedzynarodowy #zestaw #przestrzenny #tandem #flota #tabor #logistyka #logistics #fmcg #drivers #trasa #ontheroad #vestapolska #vestatrucks #vestateam #lcvesta #volvo #scania #daf