transport maszyn budowlanych1424.04.2020

Nowe zasady pracy

PRACA W CZASIE PANDEMII

Zdajemy sobie sprawę, że nasza branża choć mocno odczuwa kryzysową sytuację, jest niezbędnym ogniwem w funkcjonowaniu społeczeństwa.

Koronawirus spowodował zmianę trybu pracy pracowników biurowych. Każdy z naszych spedytorów,  dyspozytorów, handlowców i pracowników administracyjnych ma pełne zaplecze i możliwość do pracy zdalnej. Nasi kierownicy codziennie walczą o to, żeby jakość tego typu pracy była na najwyższym poziomie i nie traciła na wartości.

VESTA POLSKA W CZASIE PANDEMII

Wiosna! To czas, na który czeka każdy. Vesta Polska miała również wiele wytyczonych planów i celów do zrealizowania na okres wiosny 2020. Niestety początek roku zaskoczył nas i spowodował, że jesteśmy zmuszeni do weryfikacji swoich założeń na najbliższy czas

Pracownikom, którzy chcą pracować w biurze oraz kierowcom i magazynierom zapewniamy środki ochrony tj. maseczki, rękawiczki, płyny odkażające. Zalecamy przestrzeganie zasad dot. higieny oraz zasad kontaktu innymi osobami.  Instrukcje wiszą w całej firmie, a każda osobą wchodząca do pracy ma mierzoną temperaturę. Nasze biuro jest również regularnie dezynfekowane.

REKRUTACJA

W związku z dużymi potrzebami naszych klientów głównie z branży FMCG nie zatrzymaliśmy procesów rekrutacji. Wręcz przeciwnie jest to dla nas chwila wzmożonej pracy operacyjnej, a co za tym idzie potrzeba zwiększenia zasobów pracowniczych.

Jesteśmy nadal otwarci na dynamicznych, pomysłowych i zaangażowanych pracowników.

Jedyną zmianą w procesie rekrutacyjnym jest miejsce spotkania. Większość rozmów odbywa się on-line.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi!