przesyłki wielkogabarytowe zagraniczne2027.02.2020

Uwaga! Koronawirus

Zarząd Vesta Polska cały czas monitoruje sytuację w związku z falą zachorowań na koronawirus COVID-19a.
Otrzymaliśmy nowe wytyczne obowiązujące w całej Grupy Vesta dotyczące podróży do Azji oraz Włoch i pozostałych obszarów na których już rozprzestrzeniania się wirus.

Prosimy naszych pracowników o podjęcie stosownych kroków:


1. Zostały wstrzymane podróże służbowe do Włoch. Prosimy o odwołanie wszystkich umówionych wyjazdów biznesowych oraz transportów na terenie Włoch.

2.Osoby, które wróciły w  tym tygodniu do pracy po powrocie z Włoch lub Azji (z Chin, Tajlandii, Japonii, Korei Południowej, Hongkongu, Tajwanu, Singapuru, Malezji, Makau lub Wietnamu),  muszą postępować zgodnie ze wskazówkami, które zalecają 14-dniowy okres kwarantanny (praca zdalna), nawet jeśli objawy nie są obecne. W razie wystąpienie niepokojących objawów prosimy, aby skontaktowały się ze swoim lekarzem w celu przeprowadzenia stosownych badań.

3. Menedżerowie powinni wiedzieć dokąd na wakacje/urlopy jadą ich pracownicy.

4. Zalecamy rezygnację z prywatnych wyjazdów zagranicznych i unikania dużych skupisk ludzi.

5. Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na higienę dłoni. Firma zakupiła środki do dezynfekcji dłoni, które będą w tym tygodniu w łazienkach. Dodatkowo mamy też kupione płyny  dezynfekujące do czyszczenia, które będą użyte przy każdym sprzątaniu firmy.

Mamy nadzieję, że kroki, które podejmujemy, choć na dziś mogą wydawać się wymagające, pomogą nam wszystkim uniknąć zachorowań.